Σαρωνικός

Ημερο-
μηνία

Ονομασία

Ώρα

Διαδρομή

Απόσταση

Κατηγορίες

Όμιλος

Σαβ 16/02
έως
Κυρ 17/02

ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΜΙΛΩΝ

12:00

3 ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ

Platu 25 

ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Σαβ 23/03
έως
Δευ 25/03

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ J24 (Α' ΦΑΣΗ)

J24 

ΝΟΠΦ

Σαβ 23/03

40ος ΑΓΩΝΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ ΥΔΡΑ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ

36

ORCi Club IRC 

ΠΟΙΑΘ

Δευ 25/03

10:30

ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ

36

Κυρ 31/03

ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΡΑΠΕΤΗ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ

22

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ

Σαβ 06/04

ΤΡΙΓΩΝΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

11:00

2 ΤΡΙΓΩΝΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

2 x 8

ORCi Club IRC J24 

ΣΕΑΝΑΤΚ

Κυρ 07/04

ΤΡΙΓΩΝΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

11:00

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ

4 x 4

J24 

ΣΕΑΝΑΤΚ

Σαβ 13/04

ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΩΝΗΣ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ

24

ORCi Club IRC 

ΝΟΝΚΕ

Σαβ 13/04
έως
Κυρ 14/04

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PLATU 25 (A'ΦΑΣΗ)

12:00

3 ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ

Platu 25 

ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Κυρ 14/04

εις μνήμην ΣΑΒΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1ος ΑΤΟΜΟΥ)

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ

20

ORCi Club IRC 

ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Σαβ 20/04

ΒΑΡΚΙΖΑ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΡΚΙΖΑ - ΦΑΛΗΡΟ

26

ORCi Club IRC J24 Platu 25 

ΝΑΟ ΒΑΡΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑΣ

Σαβ 20/04

εις μνήμην ΑΝΔΡΕΑ ΖΙΡΩ (2 ΑΤΟΜΩΝ)

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ

28

ORCi Club IRC 

ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Κυρ 21/04

11:00

ΠΟΡΟΣ - (ΜΟΔΙ) - ΦΑΛΗΡΟ

26

Κυρ 21/04

ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ

11:00

ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ - ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ

38

ORCi Club IRC 

ΝΑΣ

Παρ 26/04

ΚΥΘΝΟΣ

16:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΚΥΘΝΟΣ

50

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Κυρ 28/04

10:00

ΚΥΘΝΟΣ - ΒΟΥΛΑ

42

Παρ 26/04

ΠΟΡΟΣ "εις μνήμην Μάκη Γκρίτζαλη"

16:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ

29

ORCi Club IRC 

NOTK

Κυρ 28/04

11:00

ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ

26

Σαβ 27/04

ΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ

11:30

ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ

12-18

ORCi Club IRC J24 Platu 25 

ΑΝΟΙΑΘ

Τετ 01/05

ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ

11:00

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΣΙΔΑΣ - ΒΟΥΛΑ

20-25

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Σαβ 11/05

ΙΩΑΝΝΗ ΛΑΤΣΗ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΟΥΡΛΟ - ΦΑΛΗΡΟ

22

ORCi Club IRC 

ΝΟΠΦ

Σαβ 11/05

ΑΓΚΙΣΤΡΙ "ΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ"

10:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ

21

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΑΜΦΙΘΕΑΣ

Κυρ 12/05

11:00

ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ

21

Σαβ 18/05

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΙΑΘ - ATHENS SAILING CIRCUIT

12:00

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ

ORCi IRC 

ΠΟΙΑΘ

Κυρ 19/05

12:00

ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ

Σαβ 18/05

ΑΓΚΙΣΤΡΙ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ"

10:30

ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ

20

ORCi Club IRC 

ΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

Κυρ 19/05

11:00

ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ

20

Σαβ 25/05

ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ

11:00

ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ

33

ORCi Club IRC J24 Platu 25 

ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ

Κυρ 26/05

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

11:00

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ

2 Χ 8

ORCi Club IRC J24 Platu 25 

ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ

Σαβ 25/05

ΝΙΚΟΛΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΠΛΑΤΙΑ αρ - ΑΙΓΙΝΑ

20

ORCi Club IRC 

ΝΟΕΦ

Κυρ 26/05

11:00

ΑΙΓΙΝΑ - ΠΛΑΤΙΑ αρ. - ΦΑΛΗΡΟ

20

Παρ 31/05

ΚΕΑ

16:00

ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΚΕΑ

15/33

ORCi Club IRC J24 Platu 25 

ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ

Κυρ 02/06

10:30

ΚΕΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ

18/33

Σαβ 08/06

ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

11:00

OFFSHORE RACE

21

ORCi Club IRC J24 Platu 25 

ΠΟΙΑΘ

Κυρ 09/06

12:00

INSHORE RACE

Σαβ 15/06

εις μνήμην ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΥΛΗ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ

25-16

ORCi Club IRC 

ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Κυρ 16/06

11:00

ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ

18

Σαβ 15/06

ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ 29 "ΤΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ"

10:30

ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ - ΜΕΘΑΝΑ

25

ORCi Club IRC 

ΝΑΣ

Κυρ 16/06

10:30

ΜΕΘΑΝΑ - ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ

25

Παρ 21/06
έως
Δευ 24/06

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ - ATHENS SAILING CIRCUIT

OFFSHORE & ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ

20-35 & 6-8

ORCi IRC 

ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Παρ 21/06

46ος ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΟΥ

16:00

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ

72

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ

Κυρ 23/06

11:00

"ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΟΓΛΟΥ" ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ

2 x (4 έως 10)

Δευ 24/06

09:00

ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

74

Σαβ 22/06

ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΜΕΛΑΝΑΙΓΙΔΟΣ

12:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ

18

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Κυρ 23/06

10:00

ΑΙΓΙΝΑ - ΠΟΡΟΣ

18

Δευ 24/06

10:30

ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ

27

Σαβ 29/06

ΦΙΛΙΑΣ ΝΟΔ-ΣΕΑΝΑΔΠ

10:30

ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ

26

ORCi Club IRC 

ΣΕΑΝΑΔΠ - ΝΟ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ

Κυρ 30/06

10:30

ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ

26

Σαβ 29/06

ΚΥΚΛΑΔΕΣ 1

11:00

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΗΛΟΣ

72

ORCi Club IRC 

ΝΟΤΚ

Τρι 02/07

ΜΗΛΟΣ INSHORE

11:00

ΑΔΑΜΑΝΤΑΣ ΜΗΛΟΥ

12

ORCi Club IRC 

ΝΟΤΚ

Τετ 03/07

ΚΥΚΛΑΔΕΣ 2, 3, 4

11:00

ΜΗΛΟΣ - ΣΕΡΙΦΟΣ

26

ORCi Club IRC 

ΝΟΤΚ

Παρ 05/07

11:00

ΣΕΡΙΦΟΣ - ΚΥΘΝΟΣ

22

Κυρ 07/07

11:00

ΚΥΘΝΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

38

Παρ 12/07

ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ

16:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ

16

ORCi Club IRC 

ΝΑΟΕΦ

Σαβ 13/07

10:30

ΑΙΓΙΝΑ - Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ

18

Κυρ 14/07

10:30

Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ

28,7

Παρ 19/07
έως
Σαβ 27/07

50o ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

18:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΣΥΡΟΣ

90

ORCi Club IRC 

ΠΟΙΑΘ

10:00

ΣΥΡΟΣ - ΠΑΤΜΟΣ

88

10:00

ΠΑΤΜΟΣ - ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ

63

11:00

INSHORE

18:00

ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ - ΣΟΥΝΙΟ

94

Σαβ 31/08

ΤΣΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΙΔΗ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ

18

ORCi Club IRC 

ΝΟΠΦ

Κυρ 01/09

ΛΑΓΟΥΣΕΣ εις μνήμην Μ. ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

10:30

ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ

24

ORCi Club IRC 

ΣΕΑΝΑΤΚ

Παρ 06/09

ΚΟΡΦΟΣ "εις μνήμην Ν. Κοσμόπουλου"

16:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΠΛΑΤΙΑ - ΚΟΡΦΟΣ

27

ORCi Club IRC 

ΝΟΤΚ

Σαβ 07/09

ΚΟΡΦΟΣ INSHORE

12:00

ΚΟΛΠΟΣ ΣΟΦΙΚΟΥ

8

ORCi Club IRC 

ΝΟΤΚ

Κυρ 08/09

ΚΟΡΦΟΣ "εις μνήμην Ν. Κοσμόπουλου"

11:00

ΚΟΡΦΟΣ - ΠΛΑΤΙΑ - ΦΑΛΗΡΟ

27

ORCi Club IRC 

ΝΟΤΚ

Παρ 13/09

ΚΕΑ

16:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΤΖΙΑ

40

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Κυρ 15/09

10:00

ΤΖΙΑ - ΒΟΥΛΑ

33

Σαβ 14/09

ΑΓΚΙΣΤΡΙ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ

20

ORCi Club IRC 

ΙΟΠ ΔΕΗ - ΝΑΟΕΦ

Κυρ 15/09

11:00

ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ

20

Σαβ 21/09

ΗΛΙΑ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ

16

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ

Κυρ 22/09

11:00

ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ

18

Σαβ 28/09

ΝΑΥΜΑΧΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΣΑΛΑΜΙΝΑ

20,4

ORCi Club IRC 

ΝΑΟΕΦ & ΝΟ ΒΟΥΡΚΑΡΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, ΝΟΕΦ

Κυρ 29/09

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΦΙΛΙΑ

11:00

ΣΑΛΑΜΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ

20,4

ORCi Club IRC 

ΝΑΟΕΦ & ΝΟ ΒΟΥΡΚΑΡΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, ΝΟΕΦ

Σαβ 28/09

εις μνήμην ΠΑΝΟΥ ΣΓΟΥΡΟΥ ATHENS SAILING SIRCUIT

11:00

COASTAL COURSE

20-25

ORCi Club IRC 

ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Κυρ 29/09

11:00

INSHORE COURSE

18-20

Παρ 04/10

ΣΤΡΑΤΗ ΑΝΔΡΕΑΔΗ

16:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ

26

ORCi Club IRC 

ΝΟΠΦ

Κυρ 06/10

10:30

ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ

27

Σαβ 05/10

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ

24

ORCi Club IRC 

ΣΙΠ ΟΤΕ

Κυρ 06/10

ΤΡΙΓΩΝΟ ΝΟΝΚΕ εις ΜΝΗΜΗΝ ΒΑΣΙΛΗ ΧΑΛΑΡΗ

11:00

ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ

18

ORCi Club IRC 

ΝΟΝΚΕ

Σαβ 12/10

ΕΙΡΗΝΗΣ - ΦΙΛΙΑΣ

10:30

ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ

28

ORCi Club IRC 

ΝΟΕΦ

Κυρ 13/10

10:30

ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΦΑΛΗΡΟ

28

Σαβ 12/10

ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΝΙΚ. ΚΟΥΜΙΩΤΗ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ

16,5

ORCi Club IRC 

ΝΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυρ 13/10

11:00

ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ

18

Σαβ 19/10

ΜΕΘΑΝΑ

10:30

ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ

26

ORCi Club IRC 

ΣΕΑΝΑΤΚ

Κυρ 20/10

10:30

ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ

26

Κυρ 20/10

ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ

11:00

ΠΑΡΑΚΤΙΑ

5-10

ORCi Club IRC J24 Platu 25 

ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ

Σαβ 26/10

ΥΔΡΑ

15:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ

36

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Δευ 28/10

10:00

ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ

36

Σαβ 02/11

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΓΙΩΡΓΗΣ - ΜΟΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ

79

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Σαβ 03/11

ΑΜΦΙΘΕΑΣ

10:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ

21

ORCi Club IRC 

ΝΟ ΑΜΦΙΘΕΑΣ

Σαβ 09/11

COASTAL ΝΟΕΦ

11:00

ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ

25

ORCi Club IRC 

ΝΟΕΦ

Σαβ 09/11

ΠΕΡΑΜΑ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ

24

ORCi Club IRC 

ΝΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυρ 10/11

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΟΚΤΩ

10:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΣΤΑΧΤΟΡΟΗ - ΦΑΛΗΡΟ

35

ORCi Club IRC J24 Platu 25 

ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Σαβ 16/11

ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΕΗ

11:00

ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ

18

ORCi Club IRC 

ΙΟΠ ΔΕΗ

Κυρ 17/11

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΛΑΓΟΥΣΩΝ ATHENS SAILING CIRCUIT

11:00

OFFSHORE ή ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ

20-35

ORCi Club IRC J24 Platu 25 X-35 

ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Κυρ 24/11

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ATHENS SAILING CIRCUIT

11:00

OFFSHORE ή ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ

20-35

ORCi Club IRC J24 Platu 25 X-35 

ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ

Σαβ 07/12

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ATHENS SAILING CIRCUIT

11:00

ΤΡΙΓΩΝΟ

8

ORCi Club IRC 

ΝΑΣ

Σαβ 15/12

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ

10:30

COASTAL COURSE ΦΑΛΗΡΟ

15

ORCi Club IRC 

ΝΑΟΕΦ